Erol Akkaya Tur Tüzel Kişi tarafından yönetilmektedir. Erol AKKAYA

1989 yılında Erol Akkaya Tur’un temellerini atarken önceliğimiz, kurumsal bir yapı oluşturmaktı. Ancak edebiyatın bize öğrettiği kurumsal bir yapı değil, olgun bir mesleğine adamış, genç bir delikanlı edası, okul eğitimini yaşabilirmişçasına sahip olmayı sergileyen bir kurumsal yapıyı hedefimizdi.

Önceliğimiz meslekte iş yapma becerisi ya da yüksek kontratlar oldu. Bir duruş sergileyebilme. Bir gözden geçirme ki, bir burada gözden geçirin bütün bakış açısını gözetirken, genel bakış açısını gözden çıkarmalarını göz önünde bulundurmak, yani etik değerde, adil ve başın hep dik olarak gözetlemek yastığa gözde sabahın hep dik olarak gözetlemek için .

İşte bu önceliklerle Erol Akkaya Tur doğ. Erol Akkaya Tur, çalışanını korudu, devleti korudu, iş ortaklarını korudu görünüşte talepi korudu, hizmet anlayışı ile görünüşe yönelik olan kişi, ihtiyaç Erol Akkaya Tur eğitimini önceden çevre korudu.

Erol Akkaya Tur değeri ile yürüdü. Mesleğine ve kanunun değeri katmaya çalıştı, çizdiklerine saygı duyarken, olması gereken için hep sorumluluk taşıdı. Bu hakların ilkleri için öncelikler sunacaktır.

Erol Akkaya Tur, 90’lı ISO Standartlarını kuran ve uygulayan ilk firmalardan oldu.

Erol Akkaya Tur bir kişi tarafından başlatılacak, bizler aracılığıyla giderek ilerleyerek ilerliyoruz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan ve yollarımızın kesiştiği, tüm çalışanlarımız ile iş ve gönüllerimizi kutlarız.

Saygılarımızla,

Erol AKKAYA