1989 yılından bu yana hizmet veren Erol Akkaya Turizm ilk günden bu yana uzman kadrosuyla ağırlıklı olarak personel ve öğrenci ulaşım hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz, ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını bünyesine katarak hızla büyümektedir. Amacımız, kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle müşterilerimizin bizi güvenli, dakik, konforlu ve istikrarlı bir firma olarak algılamalarını sağlamaktır.

1989 yılında kurulan Erol Akkaya Turizm ilk günden bu yana uzman kadrosuyla ağırlıklı olarak personel ve öğrenci ulaşım hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz, ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını bünyesine katarak hızla büyümektedir. Amacımız,kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle müşterilerimizin bizi güvenli,dakik,konforlu ve istikrarlı bir firma olarak algılamalarını sağlamakdır.

Firma Profili

Misyon: Çalışanlarıyla birlikte,müşterilerin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayarak hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmak.

Vizyon: Ülkemizde Taşımacılık sektöründe model bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Erol Akkaya Tur’un değerleri, tavır davranışlarımızla yol gösteren ilkeleri oluşturur. Bunda belirtilen ilkeler aynı hedefe yönelmemizi ve hareket etmemizi sağlar.

Bu bağlamda şirketimizin değerleri şunlardır :

1- Kurumsal birlik
2- Müşteri odaklı hizmet
3- Çalışanların memnuniyeti
4- Doğru ve yaygın iletişim
5- Kalite
6- İş ahlakı
7- Doğal çevreye saygı
8- Topluma katkı

Kurumsal Birlik :

Erol Akkaya Tur’un organizasyonlarında yer alan her birim, temel hedeflerimize ulaşmak için kendi payına düşeni yapar.

Müşteri Odaklılık :

Kurumsal gelişimimiz için lider olmamız ve kararlılığımız çok önemlidir. Müşterimize sağladığımız hizmetleri belirleyen ilkeler ise, toplam kalite yönetimi ve hizmet üretimi süreç yöntemidir.

İş Ahlakı :

Yüksek ahlaki değerler mesleki dürüstlük Erol Akkaya Tur’un belirleyici özelliğidir. Şirketimizin her çalışanının, bu ahlaki standarda uyması, müşteriler, tedarikçiler, sözleşmeli ortaklarımız ve iş yaptığımız diğer kişiler karşısındaki saygınlığımız açısından önemlidir.

Çabuk Harekete Geçme :

Süratle değişikliklere yanıt verebilme, dakikliğin ve hızlı değişimlerin yaşamsal önemde olduğu turizm personel ve öğrenci taşımacılığında Erol Akkaya Tur’u lider kılacak önemli bir rekabet gücüdür.

Bir Kurumsal Yapıda İletişim :

Kurumsal iletişim vites kutusundaki yağ gibidir. Erol Akkaya Tur çalışanları ve tüm muhataplarını anında doğru, yalın, açıkca ve yazılı şekilde bilgilendirir.